» Renginiai » Seminaras „Geroji praktika ekologijos ir gamtos užsiėmimuose“
Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje lapkričio 28 d. vyks seminaras „Geroji praktika ekologijos ir gamtos užsiėmimuose“.
Renginio pradžia 15 val.
Daugiau informacijos: www.saugausvaikomokykla.lt
Kviečiame dalyvauti!