Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje eksponuojama Editos Kušleikienės paroda „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“.
„Esu Edita Kušleikienė, gimusi, augusi ir dabar tebegyvenanti Gimžiškiuose, mažame Utenos rajono kaimelyje. Vaikystėje buvau padūkęs vaikas ir su lėlėmis žaidžiau mažai, tiesiog kaimo „razbainykas“, tad mama su manimi turėjo daug rūpesčių. Rankdarbiais susidomėjau mokykloje, rūpėjo daug ką išbandyti, bet jokių dailės mokslų nekrimtau. Lėlės į mano gyvenimą atėjo netikėtai, studijuojant ir tada supratau, kad man labai patinka su jomis žaisti, „gaudyti“ veido išraišką, nuotaiką, dėlioti medžiagos skiauteles ir kurti drabužį, įpūsti dušią. Kadangi labai mėgstu pasakas ir myliu gamtą, tai ir personažai „stebukliniai“. Nes pasakose visada gėris nugali blogį, kvailiui sekasi, o laimę galima surasti netikėčiausiose vietose, dažniausiai po savo nosimi. Taip ir aš radau savo laimę – kurdama. Linkiu kiekvienam pažadinti savyje vaiką, apsidairyti aplinkui, nusišypsoti saulei ir pakuždėti vėjui į ausį paslaptį, tikėti stebuklais, nes tik tada jie nutinka“.