Gegužės 17 d. muziejus atvers duris po darbo valandų. Galėsite ne tik nemokamai lankyti ekspozicijas, bet ir išgirsti naktinį aktyvių gyvūnų garsus, sužinosite apie jų gyvenimo būdą bei dalyvausite edukacinėse programose.
Pristatymai ekspozicijoje vyks:
18:00–18:30 – Vabzdžių salėje;
18:30–19:00 – Žuvų, varliagyvių ir roplių salėje;
19:00–19:30 – Vabzdžių salėje;
19:30–20:00 – Žuvų, varliagyvių ir roplių salėje;
20:00–20:30 – Paukščių salėje;
20:30–21:00 – Žinduolių salėje;
21:00–21:30 – Paukščių salėje;
21:30–22:00 – Žinduolių salėje.
Edukacinė programa „Išgirsk, pamatyk – būdamas gamtoje prisimink“ vyks muziejaus edukacinėse erdvėse šiomis valandomis:
18:00;
19:00;
20:00;
21:00.