Renginio data : 2025-12-02 18:00

Kaune gyvenanti ir kurianti menininkė Margarita Ado pristato naujausius realistinės tapybos darbus, alsuojančius švelnumu, tyla ir vidinių išgyvenimų ilgesiu.

Autorė sako, kad ši paroda – tai kelionė į vidinį pasaulį, kur kiekvienas paveikslas tampa savotišku moters būsenų veidrodžiu: trapumo ir jėgos, meilės ir praradimų, skausmo ir naujo gimimo. 

Per simbolius – širdis, gyvūnus, gėles, audinius ir kasdienybės detales – menininkė kalba apie moters santykį su savimi ir pasauliu. Tai kvietimas sustoti, įsiklausyti ir pajusti: kas lieka, kai nutyla triukšmas?

Parodos atidarymas 2025 m. gruodžio 2 d. 18 val.

Paroda „Sugrįžimas į save“ veiks iki 2025 m. gruodžio 9 d.

Parodos organizatotiai: Foundation FRIDA, Baltojo kaspino festivalis 2025. 

Margarita Ado parodos plakatas
not a terminal