Kaune gyvenanti ir kurianti menininkė Margarita Ado pristato naujausius realistinės tapybos darbus, alsuojančius švelnumu, tyla ir vidinių išgyvenimų ilgesiu.
Autorė sako, kad ši paroda – tai kelionė į vidinį pasaulį, kur kiekvienas paveikslas tampa savotišku moters būsenų veidrodžiu: trapumo ir jėgos, meilės ir praradimų, skausmo ir naujo gimimo.
Per simbolius – širdis, gyvūnus, gėles, audinius ir kasdienybės detales – menininkė kalba apie moters santykį su savimi ir pasauliu. Tai kvietimas sustoti, įsiklausyti ir pajusti: kas lieka, kai nutyla triukšmas?
Parodos atidarymas 2025 m. gruodžio 2 d. 18 val.
Paroda „Sugrįžimas į save“ veiks iki 2025 m. gruodžio 9 d.
Parodos organizatotiai: Foundation FRIDA, Baltojo kaspino festivalis 2025.
