Muziejaus vyr. ekskursijų vadovė Audronė Kleišmantienė vakar Kačerginėje ir Ežerėlyje skaitė paskaitą „Taksidermija – mokslas  ar menas? Iškamšų  gamyba“ III amžiaus universiteto studentams.

Dėkojame klausytojams už susidomėjimą ir kviečiame dalyvauti paskaitose:

Paskaita Kačerginės mokyklos-daugiafunkcio centro bibliotekoje
Paskaita Kačerginės mokyklos-daugiafunkcio centro bibliotekoje.

Paskaita Ežerėlio kultūros centre
Paskaita Ežerėlio kultūros centre.

not a terminal