Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus vyr. ekskursijų vadovės paskaitos III amžiaus universiteto studentams
Muziejaus vyr. ekskursijų vadovė Audronė Kleišmantienė vakar Kačerginėje ir Ežerėlyje skaitė paskaitą „Taksidermija – mokslas ar menas? Iškamšų gamyba“ III amžiaus universiteto studentams.
Dėkojame klausytojams už susidomėjimą ir kviečiame dalyvauti paskaitose:
Balandžio 23 d. 16 val. Užliedžių mokykloje-daugiafunkciame centre;
Balandžio 24 d. 15 val. Šlienavos pagrindinėje mokykloje;
Balandžio 29 d. 16 val. Kulautuvos mokykloje.
Paskaita Kačerginės mokyklos-daugiafunkcio centro bibliotekoje.Paskaita Ežerėlio kultūros centre.