Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje lapkričio 28 d. vyks seminaras „Geroji praktika ekologijos ir gamtos užsiėmimuose“.

Renginio pradžia 15 val.

Daugiau informacijos: www.saugausvaikomokykla.lt

Kviečiame dalyvauti!

Seminaro „Geroji praktika ekologijos ir gamtos užsiėmimuose“ plakatas
Seminaro „Geroji praktika ekologijos ir gamtos užsiėmimuose“ plakatas

not a terminal