Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje saugoma keliautojo, entomologo, verslininko Konstantino Arrio (1874–1941?) kolekcija. K. Arris daugiau nei du dešimtmečius tyrinėjo tolimus kraštus. Keliauti K. Arrį paskatino susidomėjimas vabzdžiais: „Visokiais būdais stengiausi pakliūti į mažai ištirtas sritis, kur galėčiau visiškai atsidėti savo mėgstamam darbui – vabzdžių rinkimui“. Šių kelionių metu jis surinko tūkstančius vabzdžių, kurie šiandien yra saugomi muziejuje. 

Mėnesio eksponatai – 24 vabalų rūšys, priklausančios elniavabalių (Lucanidae) ir ūsuočių (Cerambycidae) šeimoms. Šiuos vabzdžius K. Arris surinko 1909–1936 metais įvairiose Europos ir Azijos šalyse. 

Tarp eksponuojamų rūšių verta išskirti Parandra caspia – retą ūsuočių šeimos atstovą, aptinkamą tik Kaspijos jūros regione: Azerbaidžane, Irane ir Turkmėnijoje. Dėmesio verta ir Cerambyx miles rūšis – Pietų Europos vabalas, rastas Prancūzijos pietuose, Monpeljė apylinkėse. Tai saugoma rūšis, įtraukta į Tarptautinę raudonąją knygą. 

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus archyvuose  taip pat saugomi Konstantino Arrio kelionių dienoraščiai, kurie galėtų padėti daugiau sužinoti apie šios išskirtinės asmenybės gyvenimą, tačiau jų turinys iki šiol neiššifruotas. Dienoraščių tekstai parašyti vokiečių ir rusų kalbomis beveik neįskaitoma rašysena. Keliautojas tikėjosi išleisti savo kelionių dienoraščius, tačiau jo planus sujaukė prasidėjęs Antrasis pasaulinis karas. K. Arris spėjo išleisti tik dvi savo kelionių knygas. Šio keliautojo likimą nuo 1939-ųjų gaubia nežinia. Spaudoje rašoma, kad jis mirė 1941 metais, tačiau tiksli data ir palaidojimo vieta – nežinomos. 

not a terminal